Partner serwisu
04 kwietnia 2018

Recepta na udaną współpracę lekarza i farmaceuty – studenci będą debatować w Poznaniu

Kategoria: Z życia branży

Profesjonalna współpraca na linii lekarz-farmaceuta oraz kompleksowa opieka nad pacjentem to nadrzędny cel, do realizacji którego dążą przyszli lekarze i farmaceuci. O tym, jak budować poprawną relację, studenci obu kierunków porozmawiają 10 kwietnia w Poznaniu, podczas trzeciej już debaty, organizowanej w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”.

Recepta na udaną współpracę lekarza i farmaceuty – studenci będą debatować w Poznaniu

Profesjonalna współpraca lekarzy i farmaceutów to jeden z kluczowych elementów prawidłowo działającej służby zdrowia. Pozytywne relacje między obiema profesjami to nie tylko szansa na zwiększenie jakości leczenia pacjentów, ale również oszczędności dla systemu opieki zdrowotnej. Na przeszkodzie do budowania poprawnej relacji między nimi stoi jednak wiele przeszkód.

Nowoczesna debata

O tym, jakie to przeszkody i jak je pokonać, porozmawiają studenci farmacji i kierunku lekarskiego, którzy wezmą udział w trzeciej już debacie „Współpraca lekarza i farmaceuty a dobro pacjenta”, która odbędzie się 10 kwietnia w Poznaniu. Podczas spotkania organizowanego w ramach 4. edycji programu „Recepta na sukces. O współpracy lekarza i farmaceuty”, uczestnicy będą mieli doskonałą okazję do nawiązania wspólnego dialogu. Poprzednie debaty w Warszawie i Krakowie pomogły wysunąć wnioski, które są punktem wyjścia do kontynuacji rozmów na temat panującej obecnie w Polsce sytuacji, dotyczącej współpracy obu tych grup zawodowych. Na trzecią z cyklu debat zaproszeni zostali przedstawiciele studentów farmacji i kierunku lekarskiego z Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Szczecina i Zielonej Góry. Spotkanie poprowadzi Marcin Olkowicz, trener i wykładowca Collegium Civitas oraz dyrektor Generalny w ZFPR Związek Firm Public Relations, prelegent 3. edycji „Recepty na sukces w farmacji”, który po raz kolejny będzie wspierał studentów w trakcie dyskusji.

Tegoroczna edycja programu „Recepta na sukces

O współpracy lekarza i farmaceuty” to odpowiedź na aktualne potrzeby zgłaszane przez przyszłych lekarzy i farmaceutów. Wnioski zebrane ze wszystkich trzech debat posłużą do organizacji finałowego spotkania, które odbędzie się w maju w Bydgoszczy.

Spotkania z cyklu „Recepta na sukces” organizowane są już po raz czwarty. Tegoroczna edycja jest w całości poświęcona efektywnej współpracy lekarza i farmaceuty. Uczestnicy programu otrzymają cenne wskazówki, dotyczące skutecznej komunikacji, które pomogą im w podejmowaniu korzystnej współpracy. Inicjatorem programu jest firma Gedeon Richter.

Więcej informacji na stronie „RECEPTY na sukces w farmacji” na Facebooku.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ