Partner serwisu
26 czerwca 2018

Polopiryna S z godłem Teraz Polska

Kategoria: Z życia branży

Do tegorocznej edycji wpłynęło prawie 100 zgłoszeń. Nagrodzonych zostało 12 produktów, 10 usług, 2 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 2 gminy.

Polopiryna S z godłem Teraz Polska

Bardzo się cieszymy z otrzymania godła Teraz Polska. Nagroda jest wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem, znakiem rozpoznawalnym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to najlepsza rekomendacja, wzmacniająca zaufanie pacjentów i wiarygodność firmy

mówi Jerzy Ziemlicki, Dyrektor Marketingu CHC, Polpharma SA.

Kapituła Konkursu „Teraz Polska” od blisko 30 lat wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” na przestrzeni prawie ćwierćwiecza stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów.

Prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów i członków Kapituły oraz patronat Prezydenta RP.

Polopiryna S jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych leków w Polsce i najchętniej kupowaną przez Polaków tabletką na przeziębienie i grypę*. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych, m.in. SUPERBRANDS 2010, 2009, 2005 – przyznawanej najsilniejszym markom w Polsce, TRUSTED BRANDS 2008 w kategorii leki na przeziębienie, czy nagrody zaufania ZŁOTY OTIS 2007.

*Źródło: Polpharma dane wg Omnibus PharmaExpert 12.2017, Nielsen 12.2017

źródło: Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ