Partner serwisu
26 czerwca 2018

Polpharma przekazała prawie 20 mln złotych laureatom konkursów

Kategoria: Z życia branży

W czerwcu podczas oficjalnej uroczystości zostały wręczone granty i nagrody laureatom konkursów Naukowej Fundacji Polpharmy. Są wśród nich autorzy prac najwyżej ocenionych przez recenzentów i Radę Naukową w XVI konkursie grantowym i trójka laureatów konkursu na najlepsze prace magisterskie z Wydziałów Farmaceutycznych uczelni medycznych z całej Polski.

Polpharma przekazała prawie 20 mln złotych laureatom konkursów

Naukowa Fundacja Polpharmy od 2002 r. zgodnie ze swoją misją „Pomagamy Ludziom Nauki” wspiera rozwój nauk medycznych i farmaceutycznych. W 16 edycjach konkursu nadesłano 655 projektów i przyznano 70 grantów naukowych o łącznej wartości 20 120 582 zł. Zakończonych zostało 58 projektów finansowanych z grantów Fundacji. W prace Rad Naukowych Fundacji jest zaangażowanych 21 naukowców.

Tematem przeprowadzonego w 2017 roku po raz szesnasty konkursu na finansowanie projektów badawczych ze środków Naukowej Fundacji Polpharmy był: „Rozwój i optymalizacja procesów w biotechnologii medycznej”. O grant mogli ubiegać się naukowcy posiadający minimum stopień naukowy doktora nauk.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ