Partner serwisu
06 września 2018

Jerzy Starak nominowany w plebiscycie portalu farmacja.pl

Kategoria: Z życia branży

Jerzy Starak znalazł się wśród nominowanych w plebiscycie czytelników portalu farmacja.pl. Przewodniczący Rady Nadzorczej Polpharma SA. ma szansę na nagrodę w kategorii „Osobowość 20-lecia – nie-farmaceuta, który wpłynął na obraz polskiej farmacji”.

Jerzy Starak nominowany w plebiscycie portalu farmacja.pl

W plebiscycie, zorganizowanym przez profesjonalny portal skierowany do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów i osób prowadzących zaopatrzenie w produkty lecznicze, zostaną wyłonione wydarzenie i osobowości 20-lecia w branży farmaceutycznej.

Głosowanie na stronie www.20latzfarmaceutami.pl potrwa do piątku 17 września 2018 r. Laureatów poznamy 24 września br.

Plebiscyt został zorganizowany z okazji 20-lecia portalu farmacja.pl. Nominacje zgłaszali czytelnicy portalu, a następnie zatwierdzała je redakcja. Organizatorem plebiscytu jest Grupa farmacja.net – najczęściej wybierana wielokanałowa platforma komunikacji z farmaceutami i technikami farmaceutycznymi z całej Polski.

Jerzy Starak jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej Polpharma SA. i właścicielem firmy Polpharma SA, niekwestionowanego lidera polskiego rynku farmaceutycznego, a także spółek Herbapol-Lublin SA i Polfa Lublin SA. W skład grupy kapitałowej Polpharma wchodzą 3 polskie spółki (Polpharma SA, Polfa Warszawa S.A. i Medana Pharma SA) posiadające 5 zakładów produkcyjnych w Polsce, a także największy producent leków w Kazachstanie (Chimpharm). Jest także właścicielem jednej z wiodących rosyjskich firm farmaceutycznych (Akrihin). 

źródło: Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ