Partner serwisu
28 września 2018

Zabieg kosmetyczny w Twoim domu z urządzeniem Medivon

Kategoria: Kosmetyki

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadza na rynek wyszczuplający antycellulitowy masażer ME7711, który ma na celu przyśpieszyć redukcje cellulitu oraz wyszczuplić i rozluźnić ciało. W zestawie znajduję się 6 wymiennych głowic, masażer, osłonka oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Urządzenie zasilane jest przez wygodny 2 metrowy kabel.

Zabieg kosmetyczny w Twoim domu z urządzeniem Medivon

Masażer posiada 6 głowic masujących, stworzonych by walczyć z cellulitem tłuszczowym i wodnym. Nakładka falująca dostosowana jest do grubszych warstw tkanki tłuszczowej, takich jak uda lub pośladki. Wmasowany przez nią kolagen bardzo szybko odżywia skórę. Głowica z rolką wywołuje wrażenie drenażu limfatycznego, który pobudza krążenie krwi i limfy. Zabieg pomaga zwiotczałej skórze wrócić do lepszego stanu. Natomiast głowica kulkowa zalecana jest do masażu olejkami eterycznymi, które pomagają w stymulacji i rozbiciu komórek tłuszczowych.

Stosowanie tej końcówki poprawia wygląd skóry oraz pomaga w utracie zbędnych kilogramów. Kolejną głowicą dołączona do masażera jest to głowica kolczasta, która likwiduje cellulit rozbijając komórki tłuszczowe usuwa nadmiar wody z organizmu. Głowica palczasta została stworzona by ujędrnić i wymodelować sylwetkę. Dzięki tej końcówce skóra nabiera jednolitego koloru. Głowica z płaską rolką umożliwia nieprzerwalne wałkowanie skóry. Wałkując rolką w górę i w dół mięśnie zaczynają się rozgrzewać, przez co skóra jest jeszcze intensywniej masowana.

Urządzenie jest bardzo małe i poręczne, posiada wygodny 2 metrowy przewód, który sprawia że można korzystać z niego nie tylko w domu, ale też w podróży czy siłowni. Masażer ma komfortową regulacje intensywności masażu oraz dodatkową funkcję podgrzewania, która pozwala przyspieszyć spalanie tłuszczu.

Zasilanie: 230-240V

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ