Partner serwisu
17 października 2018

IBUM Zawiesina z kolejną nagrodą

Kategoria: Aktualności

IBUM Zawiesina otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2018, zajmując pierwsze miejsce w kategorii “środki przeciwbólowe dla dzieci”.

IBUM Zawiesina z kolejną nagrodą

To trzecie już wyróżnienie (poprzednio w 2017 i 2015 r.) dla IBUM Zawiesiny w plebiscycie organizowanym przez magazyn Strefa Gospodarki, co potwierdza renomę marki IBUM Zawiesina jako uznanego leku na ból i gorączkę u dziecka. To także dowód na to, że marka z roku na rok zyskuje kolejnych lojalnych konsumentów.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa.

IBUM Zawiesina to lek przeznaczony dla dzieci, który można stosować już od 3 miesiąca życia. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Występuje w trzech smakach lubianych przez maluchy – truskawkowym, malinowym i bananowym. Nie zawiera cukru, alkoholu i barwników.

źródło: hasco-lek.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ