Partner serwisu
18 października 2018

I etap budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego Celon Pharma w Kazuniu Nowym na ostatniej prostej i zgodnie z założeniami inwestycyjnymi Spółki

Kategoria: Aktualności

Finalizację prac stanu surowego inwestycji podkreśliła symboliczna wiecha, która 15 października została uroczyście zawieszona przez przedstawicieli Celon Pharma S.A. oraz Skanska, Generalnego Wykonawcy.

I etap budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego Celon Pharma w Kazuniu Nowym na ostatniej prostej i zgodnie z założeniami inwestycyjnymi Spółki

Zadanie realizowane przez Skanska dla Celon Pharma obejmuje generalne wykonawstwo stanu surowego zamkniętego wraz z instalacjami wewnętrznymi, drogami i terenem zewnętrznym oraz sieciami zewnętrznymi (I etap prac), a także wykonanie wewnętrznych robót wykończeniowych w zakresie prac murarskich, budowlanych, instalacyjnych: elektrycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych wraz z zakupem materiałów i urządzeń w nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym (II etap).

Cieszymy się, że możemy realizować tak ważną dla spółki Celon Pharma inwestycję i pomagać naszemu klientowi w urzeczywistnianiu jego planów. Budowa Centrum Badawczo-Rozwojowego w Kazuniu Nowym to przykład świetnie układającej się współpracy pomiędzy inwestorem i generalnym wykonawcą, m.in. dzięki wartościom, którymi kierują się obie firmy. Inwestycja, którą wykonujemy dla Celon Pharma, umożliwi spółce prace nad nowymi lekami, które pozwolą wielu osobom na lepsze i dłuższe życie. Troska o życie to także naczelna wartość dla Skanska, obok etycznego i transparentnego działania, dbałości o klienta oraz nastawienia na współpracę. Zespoły z obu firm, które pracują przy tym projekcie, udowadniają, że wartości te są możliwe do realizacji w praktyce – mówi Magnus Persson, prezes zarządu Skanska S.A.

Ukończenie CBR umożliwi nam pełną integrację procesów naukowo-badawczych naszej firmy. Jest to dla nas niezwykle strategiczny projekt. Tworzymy tu miejsce, w którym będzie biło serce naszej firmy, gdzie połączenie pasji, doświadczenia, nauki i biznesu da efekty, które przyczynią się do poprawy jakości życia i zdrowia ludzkiego w perspektywie kilku kolejnych lat. Dotychczasową współpracę z generalnym wykonawcą oceniam bardzo dobrze. Jej kontynuacja w zakresie prac budowlano-wykończeniowych pozwala pozytywnie ocenić możliwość zrealizowania inwestycji zgodnie z przyjętym harmonogramem – mówi Maciej Wieczorek, Prezes Zarządu Celon Pharma S.A.

źródło: celonpharma.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ