Partner serwisu
06 listopada 2018

Polfa Tarchomin podczas Światowego Dnia Cukrzycy

Kategoria: Aktualności

Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się debata medialna: „Cukrzyca – w rodzinie siła!” w ramach obchodów Światowego Dnia Cukrzycy. Debata jest organizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Polfa Tarchomin podczas Światowego Dnia Cukrzycy

Motywem przewodnim, ustalonym przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną (IDF) jest „The Family and Diabetes”, które zostało zaadoptowane na język polski, jako: „Cukrzyca – w rodzinie siła!”.

Debata będzie miała na celu zwrócenie uwagi na problem cukrzycy i jej powikłań oraz podkreślenia jak ważną rolę w chorobie odgrywa wsparcie ze strony rodziny i najbliższych osób.

Polfa Tarchomin jest jednym z Partnerów wydarzenia. Z tej okazji firma Polfa Tarchomin przygotowała specjalny autobus w których będzie można sprawdzić swój poziom cukru. Polfa zaprasza 7 listopada na pl. Bankowy 1 w godzinach 10:00-16.00.

Polfa Tarchomin aktywnie wspiera wydarzenia, które popularyzują wiedzę na temat cukrzycy. W zeszłym roku Polfa była jednym ze sponsorów spotkania organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, którego celem było podnoszenie poziomu naukowego przyszłych farmaceutów.

źródło: polfa-tarchomin.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ