Partner serwisu

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – Pharmacy zawitają do Warszawy

Kategoria: Z życia branży

Konferencje naukowe, prelekcje dla firm i właścicieli aptek dotyczące jakości oraz standardów w przemyśle farmaceutycznym, to wszystko będzie czekać na wystawców Międzynarodowych Targów Farmaceutycznych WIHE 2013 - Pharmacy. Wśród gości będą firmy pragnące zaprezentować swoje osiągnięcia i nawiązać kontakty biznesowe face-to-face.

WIHE 2013 to największe tego typu targi w stolicy. Odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w dniach 1-3 października 2013 r. 
- Na Targi WIHE 2013 są zaproszone osoby wyłącznie związane z branżą farmaceutyczną. W ciągu trzech dni umożliwimy wystawcom dotarcie zarówno do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają możliwość wejścia na rynek – mówi Anna Fałat, project manager Targów WIHE 2013 Pharmacy.
Z uwagi na to, że Lentewenc, to polska spółka córka ITE Group, targowego giganta, już teraz wiadomo, że WIHE 2013 będą miały mocną reprezentację zagranicznych producentów. Na imprezę przyjadą wystawcy m.in. z Niemiec, Tajwanu, Rosji, Słowenii, Turcji, i Chin.
- Podczas imprezy podsumujemy rynek farmaceutyczny w roku 2012 pod kątem ogłoszonych przetargów w podbranży leki – dodaje odpowiedzialna za WIHE 2013 Anna Fałat. - Za pomocą map i wykresów pokażemy ilość przetargów na leki w poszczególnych województwach.
Uczestnicy Targów będą też mogli poznać szczegółową analizę Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia za drugi kwartał 2013 pod kątem kilku wybranych nazw leków - produktów farmaceutycznych.

Nasze targi koncentrują się na specyficznej grupie produktów. Tematyka targów będzie obejmować swym zakresem:

  • Produkty farmaceutyczne
  • Surowce farmaceutyczne
  • Opakowania i urządzenia do produkcji farmaceutycznej.

Równolegle z Międzynarodowymi Targami Farmaceutycznymi WIHE 2013 – Pharmacy odbędą się Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 – Hospital.

Kto będzie na Targach WIHE 2013?
Zaproszenia otrzymali przedstawiciele wszystkich firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów farmaceutycznych. Są to zarówno polskie jak i międzynarodowe firmy pragnące zaprezentować swoje osiągnięcia i nawiązać kontakty biznesowe face-to-face.

W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli możliwość:

  • zapoznania się z szeroką ofertą przedstawicieli firm działających w branży
  • podtrzymania i nawiązania nowych kontaktów biznesowych
  • poznania nowych trendów oraz technologii
  • wymiany doświadczeń z liderami rynku.


WIHE 2013 – Pharmacy są jedynym na tak dużą skalę wydarzeniem w Warszawie. Każdy odwiedzający po uprzedniej rejestracji otrzyma darmowy bilet wstępu na wszystkie trzy dni targów. Uczestnicy będą mieli szansę obejrzeć i przetestować najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Zarejestruj się online już dziś i skorzystaj z darmowego wstępu na targi: http://wihepharmacy.pl/zwiedzajacy/rejestracja-on-line/

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ