Partner serwisu
02 stycznia 2019

Selvita nagrodzona honorową odznaką Prezesa Rady Ministrów “Zasłużony dla Wynalazczości”

Kategoria: Aktualności

Selvita S.A., jedna z największych innowacyjnych firm biotechnologicznych w Europie, działająca w obszarze odkrywania i rozwoju nowych terapii nowotworowych, została odznaczona tytułem Zasłużony dla Wynalazczości przyznanym w ramach obchodów 100-lecia powstania Urzędu Patentowego RP i ustanowienia ochrony własności przemysłowej w Polsce.

Selvita nagrodzona honorową odznaką Prezesa Rady Ministrów “Zasłużony dla Wynalazczości”

Odznaki przyznane zostały w pięciu kategoriach: twórcy, instytucje naukowe, przedsiębiorstwa,  instytucje wspierające oraz media. Prezes Rady Ministrów uhonorował jednostki działające na rzecz rozwoju innowacyjności oraz przyczyniające do rozwoju nauki w Polsce. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 listopada na Zamku Królewski w Warszawie, odznakę z rąk dr Alicji Adamczak, Prezes Urzędu Patentowego RP, odebrał Dawid Radziszewski, Dyrektor Działu Prawnego Selvita S.A.

Obchody jubileuszowe wieńczące 100-lecie powstania Urzędu Patentowego RP i ustanowienia ochrony własności przemysłowej w Polsce zostały objęte honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. 

źródło: Selvita
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ