Partner serwisu
28 stycznia 2019

Adamed z nagrodą Najbardziej Wiarygodny w Medycynie

Kategoria: Z życia branży

Kapitała konkursu organizowanego przez Agencję ISBnews przyznała firmie Adamed tytuł „Najbardziej Wiarygodnego w Polskiej Gospodarce” w kategorii Medycyna.

Adamed z nagrodą Najbardziej Wiarygodny w Medycynie

 W pierwszej w historii edycji nagród „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce” do Adamedu trafiła statuetka w kategorii Medycyna. 24 stycznia podczas uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki odebrała ją Larysa Żuchowska, kierownik ds. komunikacji zewnętrznej Adamedu.

- Sukces firmy Adamed oparty jest na 3 filarach – wiarygodności, innowacyjności oraz ekspansji zagranicznej. Poszukując odpowiedzi na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny, stawiamy na polską myśl naukową i polskich naukowców. Prowadzimy badania nad innowacyjnymi lekami, dotychczas przeznaczyliśmy już ponad 1,2 mld zł na inwestycje oraz badania i rozwój.

Ale Adamed to przede wszystkim Partner Polskiej Gospodarki – to w Polsce zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, tu płacimy podatki i stąd eksportujemy wysokiej jakości produkty lecznicze do 65 krajów na całym świecie(...) Rozwój krajowych firm farmaceutycznych przekłada się na jakość życia i zdrowia nas wszystkich – powiedziała Larysa Żuchowska. 

Członkami kapituły konkursu „Najbardziej Wiarygodny w Polskiej Gospodarce” byli m.in. Giełda Papierów Wartościowych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

 Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy funkcjonuje od 1 października 2012 r.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ