Partner serwisu
06 lutego 2019

Sandoz Polska z certyfikatem Top Employer 2019

Kategoria: Aktualności

Organizacja Top Employers Institute oficjalnie przyznała firmie Sandoz certyfikat za wyjątkową ofertę warunków pracy stworzoną w Polsce.

Sandoz Polska z certyfikatem Top Employer 2019

Sandoz, firma należąca do grupy Novartis, z dumą informuje o oficjalnym przyznaniu jej certyfikatu Top Employer 2019 za wyjątkową ofertę warunków pracy stworzoną w Polsce.

Certyfikaty Top Employer przyznawane są w oparciu o przeprowadzane rok rocznie na skalę międzynarodową analizy organizacji Top Employers Institute, która wyróżnia czołowych pracodawców z całego świata i honoruje ich za tworzenie doskonałych warunków i atmosfery pracy.

 „To dla naszego zespołu wielkie osiągnięcie, które potwierdza fakt, że postawienie w centrum strategii spraw kultury przekłada się na wartość oraz tworzy angażujące i atrakcyjne warunki pracy”. – Dominique Petit, Prezes Sandoz Polska.

Z punktu widzenia Top Employers Institute sprawą kluczową dla przyznania danej spółce certyfikatu jest jej pomyślne przejście przez rygorystyczny proces analiz i spełnienie wymaganych standardów certyfikacyjnych. W wyniku przeprowadzenia takiej właśnie analizy firmę Sandoz uznano za pracodawcę oferującego wyróżniające się warunki pracy w Polsce.

Zdobycie certyfikatu Top Employer w Polsce przyczyniło się do uzyskania przez Sandoz globalnie tytułu Global Top Employer 2019. Aby otrzymać takie globalne wyróżnienie, dana firma musi mieć w swojej sieci organizacyjnej co najmniej 20 krajów z certyfikatem lokalnym. W przypadku Sandoz certyfikację lokalną zdobyło 28 krajów.

Analiza przeprowadzona w procesie certyfikacji Top Employer obejmowała praktyki i procesy firmy dotyczące następujących obszarów: strategia dot. talentów, planowanie zatrudnienia, pozyskiwanie talentów, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie efektywnością i wynikami pracy, rozwój zdolności przywódczych, zarządzanie karierą i sukcesją, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura.

źródło: Sandoz
fot. 123RF.com/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ