Partner serwisu
10 kwietnia 2019

Polpharma na Akademickich Targach Pracy

Kategoria: Aktualności

10 kwietnia Polpharma będzie obecna na Akademickich Targach Pracy w Łodzi. Na stoisku firmy odwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami działu HR i dowiedzieć się, na czym polega praca w Polpharmie. Przedstawiciele firmy opowiedzą o programie stażowym dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie w takich obszarach jak: badania i rozwój, działy inżynieryjne, HR, finanse i rachunkowość, kontrola jakości, mikrobiologia, administracja, utrzymania ruchu, IT, sprzedaż i inne,

Polpharma na Akademickich Targach Pracy

Dodatkowo Katarzyna Borowczyk, Kierownik ds. Rekrutacji i Employer Brandingu Grupy Polpharma przeprowadzi krótki warsztat „Jak zaprezentować się podczas rekrutacji, aby skutecznie przekonać do siebie pracodawcę.”

Akademickie Targi Pracy w Łodzi odbywają się od 2006 roku, w 2018 odwiedziło je ponad 18 000 osób. Tegoroczna edycja otrzymała patronat honorowy m.in. Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, Prezydent Miasta Łodzi, a także Rektora Politechniki Łódzkiej i Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

źródło: polpharma.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ