Partner serwisu
18 kwietnia 2019

Złoty Listek CSR dla Adamedu

Kategoria: Aktualności

Firma Adamed już po raz piąty została nagrodzona Listkiem CSR POLITYKI, wyróżnieniem przyznawanym polskim firmom za zaangażowanie oraz szczególne osiągnięcia w promowaniu oraz wdrażaniu idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

Złoty Listek CSR dla Adamedu

Organizatorem konkursu jest tygodnik POLITYKA, firma doradcza Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Adamed został wyróżniony najwyższym możliwym wyróżnieniem – Złotym Listkiem CSR i znalazł się w gronie 13 najlepszych, spośród 111 nadesłanych zgłoszeń.

Kapituła doceniła między innymi współpracę Adamedu z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach nowatorskiego kierunku studiów Drug Discovery&Development oraz działalność badawczo-rozwojową – otwarcie stacji pilotażowej R&D (Pilot Plant) w Pabianicach. Dzięki tej inwestycji Adamed może szybciej i precyzyjniej odpowiadać na potrzeby pacjentów oraz na wyzwania współczesnej medycyny.

Listki CSR Polityki to nagrody za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Złoty Listek CSR Polityki otrzymują firmy, które opierają swoje działania na najlepszych lokalnych i globalnych praktykach, a także stosują międzynarodowe standardy. Istotnym elementem ich zarządzania jest spisany i publiczny dokument, definiujący zasady postępowania biznesowego, a także najwyższe standardy zarządzania kapitałem ludzkim. O efektach swoich działań informują cyklicznie w raportach, które podlegają zewnętrznej weryfikacji.

źródło: Adamed
fot. Adamed
maja
2019-04-22
Czy Gardan i Piramidon to preparaty, dzięki którym Adamed szybciej i precyzyjniej odpowiada na potrzeby pacjentów oraz na wyzwania współczesnej medycyny? Kon by się uśmiał!!!! Niezła ściema!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ