Partner serwisu
25 czerwca 2019

Polpharma ponownie liderem CSR w Polsce

Kategoria: Z życia branży

Polpharma po raz drugi z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii generalnej w prestiżowym Rankingu Odpowiedzialnych Firm, organizowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego, we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firmą Deloitte oraz Dziennikiem Gazetą Prawną. To najważniejsze w Polsce zestawienie firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania odpowiedzialnością społeczną biznesu.

Polpharma ponownie liderem CSR w Polsce

W tegorocznej, trzynastej już edycji Rankingu, edycji uczestniczyło 81 firm. Polpharma zajęła najwyższe miejsce na podium ex equo z bankiem BNP Paribas. Również w kategorii branżowej „Dobra konsumpcyjne i Farmacja”, Polpharma została sklasyfikowana na pierwszym miejscu.

„Ten ogromny sukces jest wynikiem realizacji strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Grupy Polpharma 2015-2018, wdrożenia wielu zaawansowanych procesów, takich jak między innymi Zrównoważony Łańcuch Dostaw czy Program Etyczny oraz nieustającej pracy i zaangażowania wielu osób w naszej firmie. To przede wszystkim osoby odpowiedzialne za ochronę środowiska i zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo pracy, jakość produktów i bezpieczeństwo farmakoterapii, etykę i compliance, HR, zakupy, edukację pacjentów i lekarzy, relacje ze środowiskiem naukowym i społecznościami lokalnymi. To także wyróżnienie dla wszystkich pracowników, którzy angażują się w wolontariat, zgłaszają swoje pomysły i każdego dnia uczestniczą w podnoszeniu standardów funkcjonowania naszej firmy.” – mówi Magdalena Rzeszotalska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR w Polpharmie.

 Pełne wyniki XII Rankingu Odpowiedzialnych Firm dostępne są na stronie www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl

źródło: Polpharma
fot. Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ