Partner serwisu
03 września 2019

Polfarmex S.A. partnerem projektu stażowego UMED Łódź

Kategoria: Aktualności

Studenci z Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przez wakacje zdobywają doświadczenie zawodowe pod okiem specjalistów Polfarmex S.A. To efekt współpracy w ramach projektu stażowego Employ-Farm, realizowanego na łódzkiej uczelni.

Polfarmex S.A. partnerem projektu stażowego UMED Łódź

Celem projektu Employ-Farm jest podniesie kompetencji zawodowych studentów, ułatwienie im późniejszego wejścia na rynek pracy oraz wzmocnienie współpracy biznesu z otoczeniem naukowym. Sześciu studentów farmacji z UMED Łódź łącznie przez 360 godzin poznaje od podszewki specyfikę pracy laboratorium kontroli jakości oraz laboratorium formulacji Polfarmex S.A.

– Dzięki porozumieniom z uczelniami wyższymi jesteśmy organizatorem staży i praktyk studenckich. Pod okiem doświadczonej kadry studenci zdobywają wiedzę i praktykę zawodową. To także dla nich okazja do sprawdzenia swojej wiedzy w realiach codziennej pracy zakładu farmaceutycznego. Dla nas to możliwość do nawiązania dobrych relacji, które kiedyś mogą zaowocować konkretną ofertą pracy – mówi Maciej Aksman, Specjalista ds. PR Polfarmex S.A.

W tym roku Polfarmex S.A. gości również stażystów z Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Poznają oni specyfikę pracy laboratorium analitycznego oraz biotechnologicznego.

źródło: polfarmex.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ