Partner serwisu
26 września 2019

Polpharma Liderem Kształcenia Zawodowego

Kategoria: Aktualności

Polpharma została laureatem nagrody Pomorski Gryf Gospodarczy 2019 w kategorii Lider Kształcenia Zawodowego. 20 września podczas gali w Operze Bałtyckiej w Gdańsku nagrodzono najlepszych pomorskich liderów biznesu i przedsiębiorców.

Polpharma Liderem Kształcenia Zawodowego

Kapituła doceniła zaangażowanie firmy w kształcenie uczniów i prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu.  Od ponad 4 lat wspólnie z Technikum im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół Ekonomicznych prowadzi kształcenie dualne o profilu technik-analityk. Oprócz zajęć teoretycznych w szkole, uczniowie mają także zajęcia praktyczne prowadzone są przez specjalistów z Polpharmy.

Zdobycie statuetki Gryfa Gospodarczego to prestiżowe wyróżnienie, a także dowód uznania dla firmy za za wspieranie przedsięwzięć na rzecz rozwoju zawodowego młodzieży.

Tegoroczna edycja Gryfa Gospodarczego była rekordowa, ponieważ finalistów konkursu wybierano spośród ponad stu kandydatów zgłoszonych z całego województwa. Reprezentowali oni niemal wszystkie branże pomorskiej gospodarki. W ośmiu głównych kategoriach komisja konkursowa nominowała 33 firmy i organizacje.

źródło: Polpharma
fot. Polpharma
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ