Partner serwisu
04 października 2019

Adamed wspiera edukację w Wietnamie

Kategoria: Aktualności

Adamed wspólnie z Ambasadą RP w Wietnamie ufundował i uroczyście przekazał 20 monitorów Smart TV dla Szkoły im. Przyjaźni Wietnamsko-Polskiej w Hanoi.

Adamed wspiera edukację w Wietnamie

Adamed od 2017 roku jest właścicielem jednej z najszybciej rozwijających się wietnamskich firm farmaceutycznych – Dat Vi Phu. Transakcja zakupu większościowego pakietu udziałów tej firmy stanowiła największą polską inwestycję bezpośrednią w Wietnamie.

Uroczyste przekazanie monitorów odbyło się piątek, 27 września br. w Szkole im. Przyjaźni Wietnamsko-Polskiej w stolicy Wietnamu. Bezpośrednimi beneficjentami projektu są uczniowie, a także kadra nauczycielska jednej z największych szkół średnich w stolicy Wietnamu, w której obecnie uczy się 1900 uczniów w 46 klasach, a zatrudnionych jest 108 nauczycieli. Dzięki tej inicjatywie uczniowie otrzymają lepsze warunki do nauki i przygotowania się do egzaminów na studia wyższe.

Działania podejmowane w Wietnamie są naturalną kontynuacją aktywności w Polsce – w ramach programu ADAMED SmartUP, wspierającego rozwój utalentowanej młodzieży oraz popularyzującego nauki ścisłe i przyrodnicze.

– Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Edukujemy, informujemy, zmieniamy postawy i pomagamy każdego dnia. Dlatego z zadowoleniem przyjęliśmy możliwość wspierania wysiłków i pracy dyrekcji, nauczycieli i uczniów z liceum w Hanoi – powiedział Michał Wieczorek, Dyrektor Generalny Adamed w regionie Azji i Pacyfiku.

źródło: adamed.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ