Partner serwisu
15 listopada 2019

Adamed na targach farmaceutycznych CPhI

Kategoria: Aktualności

Adamed już po raz dziewiętnasty aktywnie uczestniczył w CPhI Worldwide – największych targach farmaceutycznych na świecie, które od 5 do 7 listopada odbywały się we Frankfurcie.

Adamed na targach farmaceutycznych CPhI

Tegoroczna edycja targów CPhI zgromadziła blisko 2500 wystawców oraz 45 000 odwiedzających z ponad 153 krajów. Na wydarzeniu nie zabrakło także strefy Adamedu, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Podczas 525 spotkań branżowych, Współpracownicy udzielali szczegółowych informacji dotyczących profilu firmy oraz prowadzonych projektów badawczych. Była to również kolejna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz sprzedaży licencji na produkty Adamedu dla podmiotów zewnętrznych.

CPhI to coroczne, największe wydarzenie branży farmaceutyczno-biotechnologicznej organizowane od blisko 28 lat, które daje możliwość poznania i nawiązania współpracy z blisko 42 000 specjalistami. CPhI jest również organizatorem licznych konferencji, bezpłatnych seminariów, konkursów, a nawet wypraw charytatywnych dla branży farmaceutycznej.

Podczas ostatniego trzydniowego wydarzenia we Frankfurcie uczestnicy mogli poznać najnowsze trendy, rozwiązania technologiczne, produkty oraz pomysły biznesowe prosto od firm zagranicznych.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Tagi: CPHI, Adamed, targi
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ