Partner serwisu
05 lutego 2020

Leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn – Aflofarm wprowadza nowy lek

Kategoria: Aktualności

Aflofarm wprowadza nowość – DX2lek przeznaczony do leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn.

Leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn – Aflofarm wprowadza nowy lek

Wypadanie włosów na tle androgenowym jest najczęstszą przyczyną łysienia i dotyczy około 70% mężczyzn w różnych okresach ich życia. Schorzenie występuje w różnym stopniu, natomiast w większości u mężczyzn powyżej 40 roku życia. Często może również pojawić się wcześniej, jeśli w młodości u pacjenta wystąpił łojotok lub łupież tłusty.

Łysienie nasila się, gdy pojawia się stres, zła dieta i używki, ale kluczowe znaczenie mają czynniki genetyczne. Proces ten można z powodzeniem zatrzymać, a co najważniejsze – cofnąć jego skutki. W tym celu przygotowaliśmy płyn, dedykowany dla mężczyzn borykających się z łysieniem na tle androgenowym.

DX2lek to produkt zawierający substancję czynną – minoksydyl (1ml to 20mg minoksydylu). Substancja skutecznie hamuje wypadanie włosów, a najistotniejszy jest fakt, że wpływa również na wzrost nowych włosów. Zastosowanie jest proste - wystarczy dwa razy na dobę wetrzeć 1ml płynu w skórę głowy, w miejscach dotkniętych łysieniem. Produkt jest umieszczony w wygodnej butelce, a forma sprayu ułatwia dawkowanie leku. Płyn DX2lek jest dedykowany mężczyznom już od 18 roku życia.

źródło: Aflofarm
fot. Aflofarm
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ