Partner serwisu
16 marca 2020

Polpharma dba o bezpieczeństwo pacjentów i pracowników

Kategoria: Aktualności

Polpharma czuje się odpowiedzialna za zdrowie pacjentów i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Polpharma dba o bezpieczeństwo pacjentów i pracowników

Jak podaje Polpharma:

W ostatnich tygodniach stworzyliśmy specjalny zespół, złożony z przedstawicieli kluczowych funkcji, który monitoruje sytuację związaną z zagrożeniem koronawirusem i koordynuje wszystkie aspekty działania firmy w ustrukturyzowany sposób.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa lekowego kraju ściśle współpracujemy z Ministerstwem Zdrowia i podejmujemy wszelkie wysiłki, aby zapewnić pacjentom niezakłócony dostęp do ważnych terapii. Nasze zakłady produkcyjne pracują na 100% swoich możliwości, wychodząc naprzeciw potrzebom szpitali i pacjentów. Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu produkcji leków o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym i posiadamy niezbędne surowce, aby temu sprostać. Dokładnie monitorujemy również cały łańcuch dostaw i podejmujemy proaktywne działania, aby zabezpieczyć surowce potrzebne do produkcji wszystkich naszych leków w perspektywie długoterminowej. 

Bardzo poważnie podchodzimy również do bezpieczeństwa naszych pracowników. Zrezygnowaliśmy z wizyt naszych przedstawicieli w placówkach ochrony zdrowia i stworzyliśmy wszystkim pracownikom, którzy nie są krytyczni dla naszej produkcji, możliwości pracy z domu za pomocą narzędzi cyfrowych. Wszystkie spotkania prowadzimy w sposób zdalny. Wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności I higieny oraz prowadzimy szeroką edukację wśród naszych pracowników w zakresie ochrony przed zakażeniem. Podjęte środki zapobiegawcze nie zmniejszają naszych możliwości wytwórczych, które są w pełni wykorzystywane do produkcji leków potrzebnym pacjentom.

źródło: polpharma.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ