Partner serwisu
01 lipca 2020

WEBINARIUM BMP: Modele dystrybucji leków a serializacja – zmiany w PF związane z weryfikacją autentyczności zabezpieczeń

Kategoria: Aktualności

W czasie webinarium będziemy rozmawiać o modelach dystrybucji leków i serializacji (zmiany w Prawie farmaceutycznym związane z weryfikacją autentyczności zabezpieczeń). Webinarium odbędzie się 9 lipca o godz. 10.00.

LINK DO REJESTRACJI

 

Zagadnienia poruszane podczas webinarium:

  • Geneza art. 77a PF.
  • Obowiązki uczestników obrotu w związku z art. 77a PF.
  • Art. 77a ust. 4 PF a outsourcing usług z zakresu obrotu hurtowego – wątpliwości uczestników i interpretacje organów administracji.
  • Dopuszczalne modele dystrybucji w świetle art. 77a ust. 4 PF.

 

KATARZYNA CZYŻEWSKA

Wspólnik w Czyżewscy kancelaria adwokacka, posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów z sektora szeroko pojętych Life Sciences.

 

 

 

Czyżewscy kancelaria adwokacka powstała na bazie naszych doświadczeń w obsłudze podmiotów działających w sektorze life sciences z jednej strony oraz własności intelektualnej i mediów z drugiej.


Przy jej tworzeniu przyjęliśmy unikatowy model butikowej kancelarii, chcąc świadczyć naszym Klientom pomoc prawną uwzględniającą nie tylko uregulowania prawne, ale też specyfikę ich działalności oraz rynków, na których funkcjonują. W naszej pracy korzystamy także z dotychczasowej praktyki w zakresie prowadzenia postępowań sądowych i sporów pozasądowych.

To nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoko specjalistyczne usługi prawnicze. Wierzymy, że oferując usługi prawne dedykowane kilku wybranym branżom, ale w sposób kompleksowy, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc prawną na najwyższym profesjonalnym poziomie. Chcemy, by każdy z naszych Klientów mógł się cieszyć obsługą w pełni dopasowaną do jego potrzeb.

Nasz wysiłek włożony w stworzenie wysoko wyspecjalizowanej, dedykowanej Klientom kancelarii prawnej został doceniony przez rynek już w pierwszym roku naszej działalności i jest doceniany nadal; Czyżewscy kancelaria adwokacka jest co roku wyróżniana przez najważniejsze rankingi kancelarii prawnych, tak krajowe, jak i międzynarodowe, a także ceniona przez Klientów i ważne organizacje branżowe. Znajdujemy się w wąskim gronie najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinach, którymi się zajmujemy.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ