Partner serwisu
25 stycznia 2021

AstraZeneca z tytułem TOP Employer 2021

Kategoria: Z życia branży

Koncern biofarmaceutyczny AstraZeneca Pharma Poland otrzymał tytuły Top Employer Polska 2021 oraz TOP Employer Europe 2021. Tym samym AstraZeneca dołączyła do prestiżowego grona firm, które otrzymały potwierdzenie, że ich działania są zgodne z najwyższymi standardami w zakresie praktyk HR. Tytuł przyznawany jest przez Top Employers Institute.

AstraZeneca z tytułem TOP Employer 2021

Top Employers Institute certyfikuje organizacje i przyznaje tytuł TOP Employer na podstawie oceny kwestionariusza zawierającego zagadnienia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Tematy podlegające ocenie w ramach programu obejmują miedzy innymi strategię HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój czy różnorodność i integrację. W ramach programu poddano certyfikacji i nagrodzono już ponad 1600 najlepszych pracodawców na pięciu kontynentach.

AstraZeneca obchodzi w tym roku 30-lecie działalności w Polsce. Obecnie firma zatrudnia ponad 2 100 osób i zamierza dalej powiększać swój zespół. Przyznanie nam tytułów TOP Employer Polska 2021 oraz TOP Employer Europe 2021 to dla nas ogromny zaszczyt – powiedział Radu Rasinar, Prezes Zarządu AstraZeneca Pharma Poland. Wartością AstraZeneca są nasi pracownicy. Dokładamy starań, aby tworzyć przyjazne środowisko pracy, ukierunkowane na ich rozwój. Teraz mamy potwierdzenie, że robimy to dobrze.

Top Employers Institute jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki programowi certyfikacji Top Employers Institute organizacje biorące udział w programie, zostają poddane ocenie i uznawane jako pracodawca z wyboru. Uzyskanie tytułu TOP Employer wpisuje się długoterminowe cele strategiczne AstraZeneca w Polsce i na świecie, u podstaw których jest tworzenie doskonałego miejsca pracy dla swoich pracowników.

źródło: Astra Zeneca
fot. Astra Zeneca
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ