Partner serwisu
12 maja 2021

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: Webinarium: Wielkie poruszenie! Postcovidowy trend mobilności a suplementy diety

Sport to zdrowie! Podczas gdy w Polsce i Unii Europejskiej stopniowo znoszone są restrykcje związane z pandemią, wszyscy pragniemy powrócić do zwiększonej aktywności fizycznej, aby zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, a także o naszą odporność. Ten megatrend stwarza nowe możliwości dla producentów suplementów diety, a w szczególności dla rozwiązań z zakresu zdrowia kości i stawów, które po “Pandemii Bezruchu” są szczególnie narażone na urazy. Podczas webinarium znany polski ortopeda i chirurg, dr. Konrad Słynarski opowie uczestnikom o aktualnych potrzebach Polaków w zakresie mobilności. Dodatkowo eksperci z firmy Lonza oraz Kapa Bioscience przedstawią trendy konsumenckie w Polsce jak rówież innowacyjne produkty zawierające kolagen UC-II® w połączeniu z wyjątkowym zestawem witamin i minerałów oraz technologią DUOCAP®. Serdecznie zapraszamy!

ZAPOWIEDŹ

Czego dowiesz się podczas webinarium?

  • Poznasz najnowsze trendy konsumenckie i dynamikę polskiego rynku suplementów diety w zakresie mobilności, zdrowia kości i stawów.
  • Posłuchasz uznanego ortopedę i chirurga dr. Konrada Słynarskiego i dowiedz się jak pandemia wpłynęła na zdrowie Polaków.
  • Odkryjesz jak zbadany klinicznie kolagen UC-II® w połączeniu z witaminami i minerałami oraz technologią DUOCAP® przyczynia sie do poprawy mobilności.
  • Dowiesz się jak szybko wprowadzić na rynek suplementy diety dla osób dbających o zdrowie kości i stawów.
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ