Partner serwisu
15 września 2021

Niezwykłe połączenie witamin A+E!

Kategoria: Aktualności

Marzysz o dobrze nawilżonej skórze bez zmarszczek? Połączenie witaminy A + E daje niesamowite efekty!

Niezwykłe połączenie witamin A+E!

Witaminy A+E to podstawa dla zdrowej skóry. W połączeniu dbają o nawilżenie skóry, jej wygląd, a także zapobiegają zmarszczkom. Dlatego też większość kremów zawiera te witaminy.

Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry i zdrowych błon śluzowych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza.

Witamina E chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Avitale,  Witamina A+E poznaj ten suplement! To wysoka dawka dwóch lipofilnych witamin: witaminy A – w formie dobrze przyswajalnego estru retinolu oraz witaminy E – w postaci naturalnego i bezpiecznego D-alfa-tokoferolu. Witaminy zostały rozpuszczone w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, dzięki czemu charakteryzują się wysoką i błyskawiczną przyswajalnością.

Oprócz  witaminy A i E doskonałe nawilżenie skóry od wewnątrz dają kwasy tłuszczowe omega 3 oraz omega 6 (olej z wiesiołka). Odpowiedniej jakości tłuszcze to podstawa dla naszej skóry i membran komórkowych. Stosowanie kwasów tłuszczowych omega 6 (kwas GLA - γ-linolenowy) wpływa korzystnie na estetykę skóry. Cynk - bardzo często pomaga na zmiany trądzikowe skóry, także te wywołane przez zmiany hormonalne. Kolagen - coraz więcej badań wskazuje na to, że stosowanie kolagenu w suplementacji może wpływać na wygląd i zdrowie skóry. Kwas hialuronowy- bardzo często używany w medycynie estetycznej. Jego spożycie jest w stanie wpłynąć na zdrowie regenerację skóry. - pisze ekspert Michał Undra.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ