Partner serwisu
24 września 2021

Na młodość, energię, pogodę ducha

Kategoria: Aktualności

Kondycja fizyczna jak i psychiczna jest bardzo ważna. Dlatego marka Aliness przygotowała suplementy, które pozwolą się cieszyć zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem!

Młodość – jak najdłużej! Kluczami do długiej młodości są antyoksydanty. Na szczególną uwagę wśród nich zasługują proantocyjanidy (OPC), działające zbawiennie na skórę, a także poprawiające wzrok. Wyjątkową grupę OPC stanowi Pycnogenol® – opatentowany ekstrakt z kory sosny nadmorskiej. Teraz dostępny jako Pycnogenol® extract 65% 50 mg – nowość marki Aliness.

Energia – niech moc będzie z Tobą! Tauryna jest aminokwasem, który pomaga efektywniej wykorzystać siłę mięśni orazwspomaga ich regenerację po wysiłku. Niemowlęta otrzymują taurynę wraz z mlekiem matki. Codzienna dieta nie dostarcza nam zbyt wiele tauryny, a termiczna obróbka(zwłaszcza gotowanie) sprawia, że ginie ona bezpowrotnie. Na szczęście można ją suplementować pod postacią produktu L-Taurine 800 mg x 100 Vege caps – nowość marki Aliness.

Pogoda ducha – w każdej sytuacji! Inozytol – pod tą tajemniczą nazwą ukrywa się substancja chemiczna, która pomagaobniżać ciśnienie tętnicze, powstałe w wyniku stresu. Posiada tym samym nieco magicznąmoc poprawy samopoczucia. Ale to nie wszystko! Inozytol pomaga także uregulować cykle miesiączkowe, dlatego jest stosowany przy zaburzeniach endokrynnych, a także zalecany kobietom, które świadomie chcą planować macierzyństwo. Inozytol myo/D-chiro, 40/1, 650 mg x 100 Vege caps to kolejna nowość Aliness w postaci mieszaniny najlepiej przyswajalnych izomerów myo i D-chiro, o optymalnym stosunku 40:1.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ