Partner serwisu
13 czerwca 2014

Grupa Adamed nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kategoria: Z życia branży

W związku z obchodami 25-lecia transformacji ustrojowych, podczas tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP wręczono nagrody i nominacje w dodatkowej kategorii „Trwały Sukces”.  W gronie trzech nominowanych do nagrody firm znalazła się Grupa Adamed.

Grupa Adamed nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

– Nominacja do Nagrody Prezydenta RP jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, ponieważ pokazuje, że Grupa Adamed rozwija się we właściwym kierunku. Już przeszło 27 lat, od momentu rozpoczęcia naszej działalności, dokładamy wszelkich starań, aby realizować towarzyszącą nam misję, czyli odpowiadać na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny. Cieszy więc fakt, że wszystkie działania, które podejmujemy w tym kierunku – inwestowanie w działalność innowacyjną, upowszechnianie dostępu do nowoczesnych terapii i rozwój współpracy na linii biznes-nauka, zostały docenione – powiedział Maciej Adamkiewicz, prezes zarządu Grupy Adamed.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP została przyznana 2 czerwca br. już po raz 12. Z uwagi na wyjątkowy moment i obchody 25-lecia transformacji ustrojowych w Polsce, w tym roku kapituła konkursowa utworzyła dodatkową kategorię: „Trwały Sukces”.

W tej kategorii wyróżniono przedsiębiorstwa, które od dziesięcioleci osiągają trwały i zrównoważony rozwój, są liderami polskiej gospodarki i stale wyróżniają się innowacyjnością i kreatywnością.

 

Źródło i fot.: informacja porasowa Grupy Adamed

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ