Partner serwisu
29 lipca 2022

Bielenda Coconut Milk Pielęgnacja twarzy w stylu #cleanbeauty

Kategoria: Kosmetyki

Bielenda Coconut Milkto prawdziwie minimalistyczna i świadoma pielęgnację w duchu #cleanbeauty. Kokosowa linia do pielęgnacji i oczyszczania twarzy wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Krem, serum, woda tonizująca i mus do mycia twarzy mają krótkie, transparentne składy, a ich formuły zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej kokosowy i synbiotyk.

Linia Bielenda Coconut Milkma w 100% wegańską formułę opartą na składnikach od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Jest bogata w mleczko kokosowe–kompozycję organicznego oleju kokosowegoi wody kokosowej –oraz synbiotyk –połączenie probiotykuz prebiotykiem. Produkty tworzą na powierzchni skóry tzw. cocoon effect, czyli uczucie otulenia naskórka, nawilżenie jest utrzymywane i zamknięte w skórze na dłużej. Linia nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę. Produkty zostały stworzone z myślą o środowisku –opakowania pochodzą z materiałów z recyklingu (i nadają się do recyklingu), a ich kartoniki posiadają certyfikat FSC. Kosmetyki są również #cruelyfree, co potwierdza organizacja PETA.

Bielenda Coconut Milk

Silnie nawilżający krem kokosowy

Silnie nawilżający krem kokosowyprzeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Produkt szybko się wchłania i otula skórę, tworzy na jej powierzchni tzw.cocoon effect. Krem zawiera krótki i transparenty skład, między innymi mleczko kokosowe (kompozycję w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej), która posiada silne właściwości nawilżające i łagodzące. Bogaty jest również wsynbiotyk(połączenie probiotyku z prebiotykiem),które zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnegojest #skinfriendly, wolna od substancji podrażniających skórę. Produkt powstał w trosce o środowisko –jest zapakowany w kartonik z certyfikatem FSC, a słoiczek został wykonany w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej –oraz z myślą o zwierzętach, posiada certyfikat PETA #cruelyfree.

Bielenda Coconut Milk Silnie nawilżające serum kokosowe

Silnie nawilżające serum kokosowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry,to minimalistyczna i świadoma pielęgnacja w duchu#cleanbeauty. Posiada krótki, transparentny skład –mleczko kokosowe(połączenie w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej) oraz synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem). Serum otula skórę, pozwalając na optymalną przyswajalność składników aktywnych, tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #skinfriendly –nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę lub być dla niej szkodliwe,#cruelyfree –potwierdza to certyfikat organizacji PETA i #ecofriendly –kartonik posiada certyfikat FSC, a buteleczka powstała w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej.

Bielenda Coconut Milk Tonizująca woda kokosowa

Tonizująca woda kokosowaprzeznaczona jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, zapewnia uczucie nawilżenia, odświeżenia i ukojenia. Woda nie wysusza skóry, przywraca odpowiedni poziom pH i tworzy na jej powierzchni tzw.cocoon effect.Produkt bazuje na dwóchskładniach aktywnych –wodzie kokosowejo silnych właściwościach nawilżających i łagodzących oraz synbiotyku, który zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca jej równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #crueltyfree (co potwierdza organizacja PETA) oraz #ecofriendly.

Bielenda Coconut Milk Kokosowy mus do mycia twarzy

Kokosowy mus do mycia twarzy przeznaczony jest do codziennego oczyszczania każdego typu skóry. Produkt dokładnie oczyszcza skórę, nie wysusza, otula ją tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym nawilżające i łagodzące mleczko kokosoweoraz wspierający mikrobiom skóry synbiotyk. Mus jest #crueltyfree oraz #skinfriendly (nie zawiera substancji, które mogłyby szkodzić lub podrażniać skórę).

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ