Partner serwisu
16 sierpnia 2022

Zadbaj o prawidłową mikroflorę bakteryjną w ustach

Kategoria: Aktualności

Nowy produkt ProbioBalance by Aliness® DENTAL w formie tabletek do ssania zawiera specjalnie wyselekcjonowany szczep bakterii, stanowiący element prawidłowej mikroflory bakteryjnej w jamie ustnej. 

Zadbaj o prawidłową mikroflorę bakteryjną w ustach

Probiotyki, o których najczęściej mówimy w kontekście zdrowia naszych jelit, wpływają pozytywnie na niemal wszystkie sfery funkcjonowania całego organizmu, w tym także na naszą jamę ustną.

Głównym ich zadaniem jest przywrócenie i utrzymanie prawidłowej mikroflory jamy ustnej, wpływającej na ogólny stan zębów i dziąseł, w tym kieszonek dziąsłowych.

ProbioBalance by Aliness® DENTAL zawiera specjalnie wyselekcjonowany szczep bakterii Bacillus coagulans SNZ 1969, stanowiący element prawidłowej mikroflory bakteryjnej w jamie ustnej.  

Dzięki formie tabletek do ssania, kolonizacja mikroflory następuje szybko i bezpośrednio w jamie ustnej. Każda kapsułka zawiera aż 10 mld żywych komórek bakterii.

Co wyróżnia ProbioBALANCE DENTAL na tle konkurencyjnych produktów?  

  • Opatentowana technologia MICROENCAPSULACJI gwarantuje prawie 100 % przeżywalności bakterii przy przejściu przez żołądek/dwunastnicę. 
  • Butelki ze szkła fioletowego działają jak naturalny filtr UV, który chroni przed światłem słonecznym i poprawia jakość wrażliwych substancji.
  • Niska aktywność wodna, Probiotyk można przechowywać poza lodówką. Czysty skład, bez zbędnych wypełniaczy.
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ