Partner serwisu
27 stycznia 2023

Agnieszka Fischer

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Agnieszka Fischer, kierownik Form Suchych w US Pharmacia, podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej 30 marca opowie o Mocy pokoleń jako sposobu na wzrost kompetencji i podniesienie efektywności zespołu.

Agnieszka Fischer jest absolwentką Biotechnologii, Wydziału Chemii, Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA, Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Od ponad 20 lat pracuje w Wytwórni US Pharmacia, we Wrocławiu, będącej częścią Grupy USP. Swoją wiedzę na temat technologii procesów wytwarzania i pakowania zbudowała poprzez doświadczenie na różnych stanowiskach w działach Produkcji, Kontrolingu i Ciągłego Doskonalenia.  Jest jedną z pionierek rozwinięcia w zakładzie wewnętrznego programu organizacji  i doskonalenia procesów.

Obecnie jest Kierownikiem Form Suchych, gdzie odpowiada za jakościowe i terminowe wykonanie planów produkcyjnych oraz optymalizacje procesów pod kątem operacyjnym i kosztowym.

W życiu zawodowym i prywatnym inspiruje ją to, co jest unikatowe i wyjątkowe w każdym człowieku.  To pomaga jej na co dzień w motywowaniu innych do działania i inwestowania w rozwój własny i firmy. Ceni pasję i wytrwałość w doskonaleniu umiejętności indywidualnych, jak i zespołowych, w każdej dziedzinie.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ