Partner serwisu
05 czerwca 2023

Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty

Kategoria: Aktualności

23 czerwca w Dzień Ojca obchodzimy również inne ważne święto - Dzień Świadomości Raka Prostaty.

Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty

Ten specjalny dzień ma na celu przypomnienie wszystkim mężczyzną o tym, jak ważne są badania profilaktyczne i dbanie o zdrowie.

Cytując za bydgoskim sanepidem: "Rak prostaty to jeden z najczęstszych nowotworów u mężczyzn w wieku podeszłym. W Polsce stanowi on w populacji męskiej trzecią pod względem częstości przyczynę zgonów na choroby nowotworowe. Guz ten rozwija się stosunkowo powoli, niekiedy bezobjawowo, początkowo objawy jego mogą sugerować łagodny rozrost prostaty. Dlatego tak ważne jest wykrycie go w fazie, w której można leczyć go radykalnie i skutecznie."

Eksperci podkreślają, że już po 50 roku życia należy co najmniej raz w roku badać gruczoł krokowy u urologa. Nie wolno również ignorować żadnych dolegliwości ze strony układu moczowego.

BeOrganic Prostata BIO

BeOrganic Prostata BIO 400 mg x 100 tabletek to propozycja naturalnej suplementacji w jakości BIO, skierowana do mężczyzn chcących zadbać o zdrowie prostaty.

W skład suplementu diety wchodzą składniki aktywne w postaci naturalnych ekstraktów roślinnych – z wierzbownicy drobnokwiatowej, z ziela jeżówki purpurowej oraz z liści pokrzywy zwyczajnej, pozyskiwane wyłącznie z certyfikowanych ekologicznie, polskich upraw oraz przy zachowaniu ekologicznych metod ekstrakcji, tj. na drodze wodnej ekstrakcji bez użycia chemicznych rozpuszczalników.

Składniki aktywne zawarte w produkcie stanowią naturalne wsparcie męskiego zdrowia w zakresie prawidłowego funkcjonowania gruczołu prostaty oraz układu moczowego.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ