Partner serwisu
12 lipca 2023

Miłość to suma drobnych gestów – nowe perfumy LovU od Avon

Kategoria: Kosmetyki

AVON wie, że prawdziwa miłość dzieje się na co dzień. Marka wprowadza na rynek nowe perfumy, zachęcając do celebrowania codziennych chwil i drobnych gestów, które niosą w sobie wielką moc. Zapach LovU, inspirowany miłością i bliskością, zachwyca kwiatowo-owocową intensywnością, przełamaną otulającym ciepłem drewna kaszmirowego. 

LovU to nowość w rodzinie zapachów Avon. Kompozycję otwierają słodka nuta esencji malinowej. Sercem zapachu jest romantyczna i zmysłowa róża, której hipnotyzująca woń odsłania się warstwa po warstwie.

Dopełnieniem tego intensywnego i niezwykle energetycznego zapachu jest wyrazisty, ciepły, kaszmirowo-drzewny akord, który otula jak najczulsze objęcia. Każde spryskanie tymi perfumami to jak otrzymanie bukietu przepięknych kwiatów – nigdy nie masz dość. 

Celebracja miłości na co dzień 

Wyjątkowa kompozycja LovU to propozycja dla kobiet, które szukają romantycznych doznań w codziennym życiu i wiedzą, że czasem najmniejsze drobiazgi mają największą moc. Używają perfum, które są spójne z ich stylem i stanowią dopełnienie ich osobowości.

Nuty maliny i róży wprowadzają w wyjątkowy nastrój, przywodząc na myśl wspomnienie lata, a kojące drewno kaszmirowe otula ciało i pobudza zmysły. 

Hipnotyzujące nuty LovU zostały zamknięte w przepięknym flakonie, który zdobią dwie połówki serca łączące się w jedno. Symbolizują one miłość i przywiązanie dwóch osób, które idealnie się dopełniają i razem chcą tworzyć coś niesamowitego.   

Za każdym razem, gdy kupujesz w Avon nowe perfumy LOV U czy inny ulubiony kosmetyk, pozwalasz przedsiębiorczej kobiecie zwiększyć swoje zarobki i zmieniać swoje życie na lepsze. Ponad 20 proc. ze sprzedaży produktów Avon1 pomaga budować lepszą przyszłość dla kobiet. Drobne gesty niosą w sobie wielką moc!

W trosce o zwierzęta 

Perfumy LovU, jak wszystkie zapachy Avon, otrzymały akredytację w programie Leaping Bunny firmowanym przez Cruelty Free International. To najwyższy standard dla kosmetyków i artykułów higieny osobistej spełniających restrykcyjne wymogi w zakresie nietestowania na zwierzętach na żadnym etapie produkcji, w całym łańcuchu dostaw.  Dzięki partnerstwu z CFI i przystąpieniu do realizowanego przez organizację programu, Avon – który jako pierwsza globalna firma kosmetyczna zaprzestał testów na zwierzętach – przypieczętował swoje długoletnie zaangażowanie w działania na rzecz ich ochrony. 

Perfumy LovU są dostępne w katalogu Avon 07/2023 w cenie 69,99 zł. W ofercie dostępny jest także zestaw prezentowy z perfumami i balsamem do ciała w cenie 79,99 zł. Produkt można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl.  

 

 [1] Średnio, w oparciu o dane z roku 2021, dotyczące zniżek od sugerowanych cen odsprzedaży, oferowanych Konsultantkom Avon na całym świecie; nie każda Konsultantka uzyskuje maksymalne benefity, indywidualnie uzyskiwane wynagrodzenie jest uzależnione od różnych czynników.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ