Partner serwisu
16 września 2015

Cezary Fryszkiewicz

Kategoria: XI Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Współwłaściciel, trener i coach Europejskiego Instytutu Psychologii Biznesu.

Cezary Fryszkiewicz

Posiada 21-letnie doświadczenie zawodowe. Od 16 lat prowadzi szkolenia z zakresu skutecznych technik i psychologii sprzedaży, budowania samodoskonalących się organizacji na wszystkich szczeblach zarządzania, profesjonalnej prezentacji, negocjacji, wywierania wpływu na ludzi, komunikacji interpersonalnej, umiejętności trenerskich, automotywacji.

Z wykształcenia lekarz psychiatra, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Certyfikowany trener The Lundbeck Institute w Danii. Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Uczył się u najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, takich jak: m.in. Brian Tracy. Specjalista w zakresie metod coachingowych. Prowadzi coaching dla wyższej kadry menedżerskiej ukierunkowany na wzrost efektywności podejmowanych działań, rozwój umiejętności przywódczych, a także osiąganie indywidualnej doskonałości. Współautor metody pracy Cotraining, łączącej Coaching i Trening, dającą najwyższą efektywność szkoleń.

Opracowywał i realizował strategię wprowadzania i promowania nowych produktów w warunkach ostrej konkurencji współpracując z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi. Prowadzi indywidualne doradztwo dla członków zarządów i prezesów czołowych polskich przedsiębiorstw. Od 1999 r. zarządza projektami szkoleniowymi i doradczymi. Autor, główny zarządzający, a także ekspert ds. oceny potrzeb szkoleniowych i ewaluacji w projekcie: „Budowanie Samodoskonalącej się firmy – Maspex 2006”. Zarówno pomysłodawca, jak i trener w projektach „Akademia Skutecznego Handlowca”, „Zawodowo – Bezstresowo”, „Akademia Skutecznego Handlowca, II edycja” oraz "Budowanie innowacyjnej organizacji" realizowanych przez Europejski Instytut Psychologii Biznesu.

Jego charyzma i entuzjazm sprawiają, iż niezwykle często w roli autorytetu zapraszany jest na liczne seminaria i prezentacje nie tylko w kraju, ale również za granicą. Przez klientów doceniany jest za wyjątkową umiejętność inspirowania i motywowania swoich słuchaczy do działania i poszukiwania najlepszych rozwiązań. 

Jest współzałożycielem i wykładowcą na studiach podyplomowych „Trener Biznesu” realizowanych we współpracy z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji. 

W wolnych chwilach chętnie czyta, podróżuje oraz gra w tenisa, co sprawia mu wiele radości i satysfakcji.

Jego dewizą życiową jest rozwój osobisty, stawanie się lepszym każdego dnia. Spełnianie marzeń własnych, jak również uczenie innych, jak mogą spełniać swoje.

Fot. zasoby własne

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ