Partner serwisu
09 grudnia 2015

Curtis Health Caps: Opieramy działanie naszej firmy na liderach

Kategoria: XI Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Czy w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym jest za dużo dyrektorów, szefów, a za mało liderów? – Nie zgadzam się z tą tezą. Curtis Health Caps bardzo prężnie się rozwija, co osiągamy właśnie dzięki liderom – mówi Magdalena Roguska, wiceprezes zarządu i dyrektor sprzedaży.

 

Curtis Health Caps: Opieramy działanie naszej firmy na liderach

CHC – firma świadcząca usługi kontraktowego wytwarzania kapsułek miękkich i form płynnych – chwali się, że kierownictwo spółki buduje warunki do kreatywnego działania, do wprowadzania innowacji. W jaki sposób? – Pracownicy czują się przez to zmotywowani, potrzebni firmie, odczuwają radość z tego, co robią. A nie ma nic gorszego niż wykonywanie czegoś, co nie przynosi satysfakcji – uzasadnia Roguska.

Wiceprezes Curtis Health Caps Sp. z o.o. wyjaśnia, że wyższe kierownictwo firmy określa obszar do innowacji, optymalizacji, równocześnie biorąc na siebie ryzyko wdrożenia danego rozwiązania i inicjując działania ułatwiające pokonanie ewentualnych przeszkód.

– Przy wyznaczaniu celów angażujemy naszych pracowników. Zespoły są tu niezbędne, a zadaniem lidera jest właściwe modyfikowanie wspomnianych celów, bo sytuacja dynamicznie się zmienia – mówi M. Roguska. – Lider musi szybko reagować. Jeśli w zespole są osoby, które nie wytrzymują, nie ma sensu w to brnąć. Należy zmodyfikować cele – uzupełnia.

 

Wypowiedź pochodzi z debaty, zorganizowanej 6.10.2015  przez firmę BMP w ramach konferencji „Przemysł Farmaceutyczny 2015” oraz „Przemysł Kosmetyczny 2015”

Fot. CHC

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ