Partner serwisu

Patronat: Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno

Kategoria: IV Międzynarodowa Konferencja Przemysł Kosmetyczny

Stowarzyszenie Czyste Piękno zostało patronem IV edycji konferencji.

Patronat: Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno działa od 1992 roku. Członkowie Stowarzyszenia to uznani producenci i dystrybutorzy. Dzięki przynależności do Stowarzyszenia zyskali realny wpływ na funkcjonowanie branży kosmetycznej i środków czystości - w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno jest jedyną organizacją w Polsce działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych. Jej głos dociera tam, gdzie zapadają najważniejsze decyzje gospodarcze dla kraju oraz przemysłu kosmetycznego i detergentowego.


Użytkowników kosmetyków i środków czystości Stowarzyszenie uczy wybierać produkty bezpieczne i najlepsze.
Korzyści ze współpracy ze stowarzyszeniem to dostęp do aktualnej wiedzy eksperckiej, pomoc w sytuacjach kryzysowych, wsparcie w obliczu nieuzasadnionych ograniczeń, a także atrakcyjne warunki udziału w branżowych konferencjach i szkoleniach.

Dyrektorem Generalnym Polskiego Stowarzyszenia Producentów Kosmetyków i Środków Czystości Czyste Piękno jest dr inż. Anna Oborska.

Więcej www.czystepiekno.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ