Partner serwisu
30 czerwca 2016

Patronat naukowy: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

Kategoria: V Międzynarodowa Konferencja Przemysł Kosmetyczny

Patronat naukowy nad konferencją objęła Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Patronat naukowy: Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

W 2000 roku decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu, Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie rozpoczęła swoją działalność.

Misją WSZKiPZ jest tworzenie studentom możliwości zdobycia wyższego wykształcenia w oparciu o realizację, nowoczesnego programu nauczania opartego na standardach międzynarodowych oraz przygotowanie absolwentów, aby stanowili rzeczywistą konkurencję na polskim i europejskim rynku pracy w dziedzinie biotechnologii i kosmetologii.

Studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie zapewniają rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii i biotechnologii, pielęgnacji i ochrony zdrowia.

Wykładowcy Szoły to m.in. polscy specjaliści w dziedzinie kosmetologii, farmakologii, medycyny bądź chemii kosmetycznej. Zajęcia prowadzi kadra naukowa wywodząca się z Politechniki Warszawskiej, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Wrocławskiej, Polskiej Akademii Nauk, SGGW, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także praktycy z największych przedsiębiorstw kosmetycznych.

Źródło: WSZKiPZ

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ