Partner serwisu

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK [ZOBACZ FILM]

Kategoria: V Międzynarodowa Konferencja Przemysł Kosmetyczny

Firma powstała w 1994 roku. Na początku produkowała 2 preparaty i zatrudniała 2 pracowników, zajmowała się produkcją preparatów farmaceutycznych. Momentem przełomowym było rozpoczęcie produkcji pierwszego dermokosmetyku – żelu ze świetlikiem do powiek i pod oczy. Żel ze świetlikiem zyskał szerokie uznanie wśród klientów i otworzył firmie drogę do sukcesu.

 

 

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK [ZOBACZ FILM]

Dziś w ofercie znajduje się ponad 280 kosmetyków, które w różnych kategoriach tworzą kilkanaście linii pielęgnacyjnych. Firma zatrudnia ponad 70 osób, a wielkość rocznej produkcji na rynek krajowy wynosi blisko 3 miliony opakowań. FLOSLEK jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy i posiada dwa laboratoria.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie kosmetyki FLOSLEK są poddawane szczegółowym badaniom dermatologicznym i aplikacyjnym wykonywanym przez niezależne, wyspecjalizowane jednostki. Równocześnie jakość kosmetyków każdego dnia jest poddawana wnikliwej ocenie, której miarą jest zadowolenie tysięcy klientów.

W zgodzie z naturą

W trosce o środowisko firma rozwija technologie bezpieczne dla natury, minimalizuje ilość produkowanych odpadów i efektywnie wykorzystuje zasoby naturalne. Nie prowadzi badań na zwierzętach.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji dermokosmetyków umożliwiło wypracowanie standardów, które gwarantują niezawodną jakość tworzonych produktów. Dzięki wytężonej pracy Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK zyskało zaufanie klientów i uznanie w środowisku biznesowym, co potwierdzają liczne nagrody

 

Źródło i fot.: Floslek

Film: youtube.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ