Partner serwisu
21 października 2016

Zakończyła się V Konferencja Przemysłu Kosmetycznego

Kategoria: V Międzynarodowa Konferencja Przemysł Kosmetyczny

V Międzynarodowa Konferencja Naukowo Techniczna Przemysłu Kosmetycznego, która odbyła się w dniach 19-20 października, zgromadziła 60 specjalistów z zakładów kosmetycznych, ekspertów, dyrektorów ds. technicznych i inwestycyjnych, działów jakości i R&D oraz dostawców maszyn, urządzeń, technologii i rozwiązań stosowanych przy produkcji kosmetyków.

Zakończyła się V Konferencja Przemysłu Kosmetycznego

14 referatów trwających łącznie prawie 300 minut w 4 blokach - tematyka konferencji obejmowała kwestie związane m.in. z: bezpiezeństwem produkcyji i kontrolą jakości, urządzeniami i maszynami dla producentów kosmetyków, produkcją opakowań oraz znakowaniem. Nie zabrakło również prezentacji najnowszych technologii oraz zagadnień związanych z legislacją prawa kosmetycznego.

Warsztaty związane z aromateraipią oraz konserwantami w kosmetykach zgromadziły liczną grupę  uczestników, którzy z zaangażowaniem brali w nich czynny udział.
 
Honorowym Gospodarzem wydarzenia była POLLENA-AROMA, która w drugim dniu konferencji zorganizowała zwiedzanie zakładu produkcyjnego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ