Partner serwisu
21 października 2016

Nagroda Redakcji dla Rafała Grabickiego

Kategoria: XII Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Redakcja magazynu Przemysł Farmaceutyczny przyznała tytuł Przyjaciela Redakcji – otrzymał go Rafał Grabicki.

Nagroda Redakcji dla Rafała Grabickiego

Rafał Grabicki

Magister inżynier elektrotechniki i informatyki stosowanej, absolwent Politechniki Łódzkiej (2002). Ukończył studia podyplomowe „Systemy Planowania i Kontroli w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem” na Politechnice Łódzkiej (2007), uzyskał certyfikat Audytora Jakości TUV-Nord (2005) i certyfikat Inżyniera Jakości Amerykańskiego Stowarzyszenia Jakości ASQ (2009).

W latach 2002-2012 zatrudniony w spółce Medana Pharma S.A. w Sieradzu. 2002-2007 – specjalista ds. walidacji w dziale zapewnienia jakości, 2007-2009 – kierownik projektu optymalizacji procesów produkcyjnych, 2009-2012 – wiceprezes zarządu ds. produkcji i technicznych. Od lipca 2012 zatrudniony w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A. na stanowisku szefa departamentu inżynierii przemysłowej. Od 2016 r. dyrektor produkcji w FSP Galena.

Na 11-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej składa się wiedza z zakresu zapewnienia jakości, walidacji, transferów technologicznych i technicznych, filozofii Lean Manufacturing i Management, technicznych aspektów produkcji, projektowania obszarów produkcyjnych, kwalifikacji pomieszczeń, mediów, urządzeń i procesów technologicznych, auditów wewnętrznych i zewnętrznych, inwestycji (w tym SSE), zapewnienia technicznej sprawności produkcyjnego parku maszynowego, międzynarodowych transferów technologicznych, optymalizacji wykorzystania parku, zarządzania obszarem operacji przemysłowych firmy farmaceutycznej.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ