Partner serwisu
04 kwietnia 2019

O efektywności i wydajności w farmacji

Kategoria: XI Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i efektywność.

Podnoszenie efektywności, wydajności, minimalizacja ryzyka, monitoring procesów produkcyjnych, nowe rynkowe trendy – o tym dyskutować będą uczestnicy XI Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność, która odbywa się 4-5 kwietnia w Rzeszowie.

O efektywności i wydajności w farmacji

Konferencję oficjalnie otworzyli Tadeusz Pietrasz, Prezes Zarządu ICN Polfa Rzeszów S.A., oraz Przemysław Płonka, Redaktor Naczelny Wydawnictwa BMP.

Witam kolejny raz w Rzeszowie. Na pewno od pierwszej edycji zmienił się rynek i cała polska farmacja. Niezmienne zostały dwa kluczowe słowa: optymalizacja i efektywność. Jak ją poprawiać, jak dążyć do doskonałości? - o tym będziemy dyskutować w ciągu dwóch dni konferencji - rozpoczął Przemysław Płonka z BMP.

To dla nas zaszczyt, że możemy być Honorowym Gospodarzem tej konferencji i współpracować z Wydawnictwem BMP. Rzeszów jest miastem gościnnym, innowacyjnym, jednym z najszybciej rozwijających się. Życzę dobrych obrad, miłych wspomnień i pobytu - powitał zebranych Tadeusz Pietrasz.

W programie konferencji znajdziemy panele tematyczne, Akademię BMP, w ramach której odbędą się wykłady dotyczące budowania zaangażowania na produkcji oraz zarządzania międzypokoleniowego w organizacji. Konferencji towarzyszy wystawa stoisk firm związanych z branżą. Zwieńczeniem dwudniowych obrad będzie wycieczka techniczna do zakładu produkcyjnego ICN Polfa Rzeszów S.A.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo BMP, wydawca czasopisma branżowego „Przemysłu Farmaceutycznego”, oraz portali kierunekFARMACJA.pl i kierunekKOSMETYKI.pl. Honorowym Gospodarzem konferencji jest ICN Polfa Rzeszów S.A. Partnerzy: Kadex Polska, Capugel Belgium NV. Patroni merytoryczni: Izba Gospodarcza „Farmacja Polska”, PASMI Związek Pracodawców „Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty”, Polska Izba Opakowań, Polska Izba Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych POLFARMED, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ