Partner serwisu
09 sierpnia 2019

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK partnerem branżowym

Kategoria: XV Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Firma FLOSLEK została partnerem branżowym XV Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, które odbedzie się 22-23 października w Łodzi.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK partnerem branżowym

Dermokosmetyki marki FLOSLEK zadebiutowały na rynku w 1994 r. Pierwszym był nowatorski żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim. Pozytywny odbiór, z jakim spotkał się na wymagającym polskim rynku – zarówno wśród polecających go farmaceutów, jak i wśród Klientek - stał się bodźcem do rozwoju firmy i poszerzenia oferty o kolejne preparaty.

W ciągu kolejnych 25 lat w Laboratorium Kosmetycznym FLOSLEK opracowano ponad 400 formulacji, wykorzystując w nich blisko 1500 różnych składników kosmetycznych. Tak powstało kilkadziesiąt specjalistycznych linii do pielęgnacji skóry dla dwóch marek: FLOSLEK Laboratorium, z kosmetykami pielęgnacyjnymi oferowanymi w drogeriach oraz FLOSLEK Pharma z dermokosmetykami dla rynku farmaceutycznego i zielarskiego.

Priorytetem dla Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK było i jest tworzenie bezpiecznych i skutecznych kosmetyków. Dowodem tego jest nie tylko certyfikat ISO 9001:2015. W 2012 roku, jako jedna z pierwszych firm kosmetycznych w Polsce FLOSLEK zastosował potwierdzone certyfikatem procedury, oparte na systemie GMP (Good Manufacturing Practice). Oba certyfikaty dają pełną gwarancję, że powstające w Laboratorium kosmetyki cechuje najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Laboratorium intensywnie promuje swoje wyroby na świecie, między innymi poprzez udział w największych imprezach wystawienniczych: w Bolonii, Dubaju, Hong Kongu. Efektem tych działań jest nawiązanie współpracy z blisko 50 krajami na 4 kontynentach i stale rozwijający się eksport. Udział sprzedaży zagranicznej w obrocie firmy osiągnął już blisko 20 procent i stale rośnie.

Dziś FLOSLEK to firma, która zatrudnia ponad 100 osób, posiada nowoczesną fabrykę w podwarszawskim Piasecznie, własne laboratoria: badań i rozwoju oraz kontroli jakości, najnowszej generacji park maszynowy i każdego roku wypuszcza na rynek ponad 6 milionów opakowań specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji.

ewa
2019-09-13
duży progres, gratulacje
marta
2019-09-17
Gratulacje, dla firmy Floslek, macie bardzo dobre i skuteczne kosmetyki.
marcia
2019-09-17
moje gratki, jestem z Was dumna, należało się Wam
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ