Partner serwisu
25 stycznia 2021

Zdrowe opakowanie

Kategoria: Webinarium BMP: Opakowania – wyzwania i trendy

O "Zdrowym opakowaniu - trendach i zasadach w zakresie opakowań leków" opowie Anna Gawrońska, Instytut Logistyki i Magazynowania, Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Zdrowe opakowanie

Anna Gawrońska – doktor nauk ekonomicznych, lider obszaru ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia w Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania. Uczestniczy w projektach międzynarodowych z zakresu standardów w e-zdrowiu (Antilope, epSOS, openMedicine, UNICOM) oraz w projektach krajowych z zakresu logistyki. Wspiera polskie szpitale w zakresie wdrażania rozwiązań, umożliwiających automatyzację i racjonalizację procesów logistycznych. Bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia i zarządzania procesowego w szpitalach.

Współpracuje z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum e-Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia HL7, członek Rady ds. Interoperacyjności oraz Polskiego Towarzystwa Logistycznego.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ