Partner serwisu
05 maja 2021

Partner: eConsulting

Kategoria: XII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna ONLINE

Firma eConsulting została partnerem Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej.

Partner: eConsulting

eConsulting dostarcza wyspecjalizowane usługi IT, których odbiorcami są centra biznesowe oraz wiodące polskie i międzynarodowe firmy. Założona w 2002 roku firma, od początku dąży do wyznaczonych sobie celów stałego i zrównoważonego rozwoju.

Zaczynając od outsourcingu specjalistów IT, skupiliśmy się na oferowaniu usług IT w sprofilowanych obszarach działania. Dzięki konsekwencji w wyznaczonej strategii rozwoju, obecnie posiadamy największy w Europie Centralnej zespół ekspertów ds. walidacji – ecvalidation. Z kolei nasz zespół HCM jest liderem usług operacyjnych, wdrożeniowych, integracyjnych i konsultingowych dla systemu CSOD. Jesteśmy oficjalnym partnerem Cornerstone OnDemand oraz Salesforce.com. Świadczymy także usługi outsourcingu IT, data management, integracji procesów.

Siłę firmy opieramy na jej pracownikach. W ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku zbudowaliśmy stały zespół specjalistów i ekspertów, jak i wypracowaliśmy sieć kontaktów wysoko wykwalifikowanych konsultantów, którzy oprócz głównych technologii (Java, .NET, SQL, itp.), posiadają wiedzę z zakresu walidacji, jak i obsługi systemów Cornerstone oraz Salesforce.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ