Partner serwisu
21 października 2021

Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego – podsumowanie z GALERIĄ ZDJĘĆ

Kategoria: XVII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Referaty specjalistów, debata, warsztaty, wycieczki techniczne… Prawie 250 uczestników wzięło udział w zakończonym już XVII Jesiennym Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego.

Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego – podsumowanie z GALERIĄ ZDJĘĆ

Część merytoryczną konferencji rozpoczął panel dotyczący wyzwań i kierunków rozwoju polskiej farmacji i branży kosmetycznej. Po jego zakończeniu program sympozjum podzielono na dwie równolegle odbywające się części wykładowe. Dla farmacji, referaty: specjalistów z branży, dostawców rozwiązań czy naukowców, zebrano w następujące panele: „Rewolucja czy ewolucja… Nowoczesne technologie i rozwiązania”, „Priorytet: bezpieczeństwo i jakość”, „Kierunek niezawodność”, „Co jeszcze możemy zmienić: opakowania”. Program zakończyła debata: „Wyzwanie: opakowanie”.

Z kolei przedstawiciele przemysłu kosmetycznego mogli wysłuchać wystąpień podczas sesji: „Cel: bezpieczny kosmetyk”, „Maszyny i urządzenia”, „Jak i w co pakować?”, „Przyszłość – tu i teraz kosmetyków”. Zakończeniem części wykładowej były „Warsztaty legislacyjne: Jakie zmiany prawne czekają branżę kosmetyczną w najbliższym czasie”.

Nowoczesne rozwiązania, aktualna oferta

W czasie przerw przedstawiciele farmacji i kosmetyków mogli rozmawiać ze specjalistami z wielu firm, którzy wystawiali się na 25 stoiskach. Prezentowano tam m.in. nowoczesne rozwiązania, ostatnie osiągnięcia, aktualną ofertę skierowaną dla branży.

Ze szkockimi akcentami

Wielu uczestników – po długich miesiącach lockdownu i spotkaniach jedynie online – szczególnie doceniało wieczorną integrację podczas uroczystej Gali. W części oficjalnej wręczono wówczas podziękowania dla Honorowych Gospodarzy, statuetkę Przyjaciela Redakcji, jubileuszowe gratulacje dla dwóch firm. Ważnym punktem było również przyznanie kolejnych certyfikatów dla laureatów 3. edycji konkursu Naturalne Polskie. Nie zabrakło także „szkockich akcentów” (degustacja whisky) oraz zabawy na parkiecie (do historii imprezy przejdzie na pewno wspaniale wykonany polonez).

Zwiedzanie zakładów

Całą imprezę zakończyły tradycyjne wycieczki techniczne do zakładów Honorowych Gospodarzy: Zakładów Farmaceutycznych POLPHARMA S.A. Oddział Medana w Sieradzu oraz do Elfa Pharm Polska Sp. z o.o.

XVII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego odbyło się 19-20.10.2021 r. w Łodzi. Organizatorem spotkania była firma BMP Sp. z o.o. – wydawca magazynu Przemysł Farmaceutyczny oraz portalu www.kierunekfarmacja.pl oraz www.kierunekkosmetyki.pl.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na konferencję. Dziękujemy firmom, instytucjom, osobom zaangażowanym w organizację imprezy. Zapraszamy już za rok.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ