Partner serwisu
06 lutego 2023

dr Sylwia Różalska-Lange

Kategoria: XIV Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Dr Sylwia Różalska-Lange podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej wygłosi referat Prawdziwi liderzy budują zaangażowane zespoły.

Z wykształcenia jest doktorem nauk chemicznych. Przez blisko 20 lat zajmowała się zarządzaniem jakością w firmach farmaceutycznych i medycznych.

Pracowała m.in. na stanowiskach Dyrektora ds. Jakości i Regulacji dla Europy Wschodniej i Centralnej w Philips Polska (2018-2021), Dyrektora ds. Jakości dla Polski i Krajów Bałtyckich w GSK ConsumerHealtcare (2017-2018), Dyrektora ds. Jakości w Grupie Adamed (2013-2017).

Poza pracą zawodową, działała na rzecz rozwoju biznesu farmaceutycznego na rynku polskim. Przez 4 lata pełniła funkcję prezesa Stowarzyszenia ISPE Polska.

Jest akredytowanym Green Belt’em, audytorem, wdrożeniowcem systemów jakości (GMP, ISO 9001, ISO 13485) szkoleniowcem i wykładowcą na Akademii L. Koźmińskiego.

Ukończyła liczne studia podyplomowe kursy i szkolenia: Zarządzanie jakością, Psychologia w biznesie, Trening czujności i uważności, Coaching i Mentoring, Coaching Practitioner i jest akredytowanym coachem i mentorem EMCC.

Obecnie prowadzi markę własną oraz współtworzy SMARTGROUP. PARTNERS by dostarczać klientom wysoką jakość usług z zakresu: Learning& Development, Business & Execution oraz Mentoring & Consulting.

Prowadzi wykłady, warsztaty, szkolenia w zakresie budowania i rozwoju kompetencji menedżerskich, stylów przywództwa, wizerunku lidera itp. oraz pracuje z klientami indywidulanie poprzez Executive coaching, Business coaching, Life coaching oraz Mentoring biznesowy i liderski.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ