Partner serwisu
29 października 2014

Uroczysta gala: 10 lat Przemysłu Farmaceutycznego

Kategoria: X Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Wyróżnienia dla „Przyjaciół Przemysłu Farmaceutycznego” oraz „Weteranów Konferencji”, jubileuszowy tort oraz występ zespołu Szafa Gra – to wszystko podczas gali 10. konferencji Przemysł Farmaceutyczny 2014 (27.10, andel’s Hotel Łódź).

Uroczysta gala: 10 lat Przemysłu Farmaceutycznego

Przemysł Farmaceutyczny świętuje w tym roku 10 lat. Mimo młodego wieku ma już duży bagaż doświadczeń. Nie było łatwo przez te ostatnie 10 lat, ale na pewno było warto, bo dziś nasze czasopismo uważane jest za najlepszy branżowy magazyn, konferencje na stałe wpisały się w kalendarze wielu osób związanych z produkcją leków, a portal internetowy kierunekfarmacja.pl, czyli nasze najmłodsze dziecko, jest miejscem, które codziennie dostarcza optymalną dawkę ciekawych informacji.

Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego, gdyby nie zaangażowanie nie tylko redakcji, ale także zawsze życzliwych nam ludzi. Farmaceutyczna Gala to był właśnie czas, aby uroczyście podziękować im wszystkim, a także pora na wręczenie wyróżnień.

Honorowy Gospodarz

W pierwszej kolejności podziękowania z rąk prezesa zarządu BMP  – Adama Grzeszczuka – odebrał przedstawiciel Honorowego Gospodarza tegorocznego sympozjum – dyrektor operacyjny Grupy Adamed, Bartłomiej Rodawski.

Statystyki pokazują, że z Grupą Adamed konferencję organizujemy co 5 lat. Było tak przy okazji 5. i 10. edycji Przemysłu Farmaceutycznego. Za każdym razem współpraca była wielką przyjemnością. Nie ukrywamy, że liczymy na nią i za następne 5 lat.

Sponsorzy konferencji

Od samego początku naszej działalności wspierają nas sponsorzy konferencji, firmy: GEA Process Engineering, Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie GAL, MMR Consult Sp. z o.o. oraz Trade&Consult Ltd. Jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową zawsze miłą i profesjonalną współpracę oraz wsparcie ich przedstawicielom – Oskarowi Goldstein’owi i Agnieszce Rzyskiej, Mikołajowi Galikowi, Ludwikowi Rozenbaum oraz Cezaremu Śliwińskiemu.

Przyjaciele Przemysłu Farmaceutycznego

Za każdym razem, kiedy redakcja przygotowuje konferencję, konsultuje program oraz tematykę sesji wykładowych i debaty ze specjalistami z branży. Są wśród nich osoby, które angażują się w ten proces w sposób ponadstandardowy. „Przyjaciół redakcji” uhonorowaliśmy z okazji jubileuszu pamiątkowymi medalami.

Wśród tych osób znaleźli się:

Urszula Jóźwiak z Grupy Adamed – szczera, konkretna, zawsze służy cenną radą,
Bartłomiej Rodawski z Grupy Adamed – profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu,
Jarosław Wolniewicz z firmy Adamus – pomagał nam, kiedy pracował w Polfie Grodzisk, później w Gedeon Richter, później w Grupie Adamed, a teraz w firmie Adamus,
Krzysztof Lassota z Anpharmu – obowiązkowy, zaangażowany, nie było maila, na którego by nie odpisał.

Weterani konferencji

W tegorocznej, jubileuszowej edycji sympozjum udział wzięli przedstawiciele ponad 30 zakładów farmaceutycznych. Byli wśród nich weterani, którzy przez 10 lat opuścili to coroczne spotkanie branżowe tylko jeden jedyny raz – Cezary Wasilewski z Sensilab oraz Krzysztof Lassota z PF Anpharm S.A. Gratulujemy jeszcze raz wytrwałości i prosimy tak dalej.

 Atrakcje wieczoru

Jubileusz uczciliśmy także w sposób najbardziej tradycyjny, czyli urodzinowym tortem. Główną atrakcją wieczoru był jednak występ artystów zespołu Szafa Gra, którzy przedstawili znane piosenki w nowej odsłonie z dużą dawką humoru.

Fot.: BMP

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ