Partner serwisu
10 grudnia 2014

ICN Polfa Rzeszów rozdaje stypendia najlepszym studentom

Kategoria: Z życia branży

15 tegorocznych laureatów wytypował Komitet Stypendialny, który dokonał analizy  podań. Najważniejszym  warunkiem branym pod uwagę była wysoka średnia ocen, a następnie udokumentowane: osiągnięcia naukowe, wyniki sportowe, udział w sympozjach i konferencjach, a także praca społeczna.  

ICN Polfa Rzeszów rozdaje stypendia najlepszym studentom

Już od 18 lat ICN Polfa Rzeszów S.A. co roku rozdaje stypendia najlepszym studentom. Stypendia te wypłacone są w gotówce, w kwocie 2 000  zł każde i są to to jak zawsze darowizny bez żadnych zobowiązań ze strony obdarowanego.

W każdym roku uroczystość stypendialna odbywa się w innym miejscy – ważnym dla mieszkańców Rzeszowa. Tegoroczna miała miejsce w Teatrze Maska, gdzie stypendyści ich rodzice i goście obejrzeli także przedstawienie „Białe Małżeństwo” Tadeusza Różewicza przygotowane w ramach festiwalu „Źródła Pamięci”.

W gronie stypendystów, którym Zarząd ICN Polfa Rzeszów S.A. przyznał nagrody, jedno specjalne stypendium otrzymała wychowanka Domu Dziecka w Stalowej Woli. Stypendia wręczył prezes firmy Tadeusz Pietrasz.

Źródło i fot.: ICN Polfa Rzeszów

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ