Partner serwisu
08 stycznia 2015

Jarosław Dereń: W tej chwili mocno inwestujemy w ludzi

Kategoria: Krótko na temat

Ostatnio Ichem został głównym bohaterem felietonu w TVP Łódź. W maju firma uruchomiła nową linię do produkcji tzw. vialsów. Czy w najbliższym czasie planuje kolejne inwestycje? Na pytanie odpowiada Jarosław Dereń – dyrektor generalny i prezes zarządu Ichem Sp. z o.o.

Jarosław Dereń: W tej chwili mocno inwestujemy w ludzi

Jarosław Dereń: "W tej chwili mocno inwestujemy w ludzi. Realizujemy program innowacyjny kapitał ludzki, w ramach którego wdrażamy Lean Manufacturing. Jak na razie wszystkie zaimplementowane narzędzia spotkały się z aprobatą naszych pracowników. Identyfikują się oni z polityką 5S, jak i z filozofią Kaizen, co przekłada się na polepszenie i usprawnienie środowiska pracy. Nasza fabryka jest stosunkowo nowa. Oddaliśmy ją do użytki po modernizacji w 2011
roku. To, co mogliśmy zagospodarować, praktycznie zagospodarowaliśmy. Jest jeszcze jeden wolny obszar, który można byłoby wykorzystać, ale na razie zastanawiamy się, w jaki sposób. Dyskutujemy na ten temat ze wspólnikami, choć to rynek tak naprawdę podyktuje nam kierunek rozwoju".

Fot.: Ichem Sp. z o.o.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ