Partner serwisu

Gedeon Richter Polska: Zarządzamy jak w armii USA

Kategoria: XI Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

– W naszej organizacji wdrożyliśmy pewne elementy wykorzystywane przy zarządzaniu w wojsku Stanów Zjednoczonych – mówi Tomasz Németh, prezes zarządu Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Gedeon Richter Polska: Zarządzamy jak w armii USA

T. Németh wyjaśnia, że w Gedeonie – jak w armii USA – po realizacji zadania sprawdza się następujące punkty: co chcieliśmy zrobić? co zrobiliśmy? dlaczego? co zamierzamy zrobić w przyszłości? – Zbieramy odpowiedzi na te pytania, analizujemy i przekazujemy wnioski naszym zespołom, co bardzo ułatwia ich pracę – zaznacza prezes Gedeon Richter Polska.

Pytany o motywowanie pracowników wymienia, że konieczne jest tu spełnienie czterech potrzeb: gromadzenia, rozwijania się, przynależności do grupy i ochrony własności. – W zależności od pracownika, od jego stażu, etapu kariery, sytuacji materialnej przypisujemy różną wagę tym potrzebom. Należy je właściwie wyważyć i dopasować do każdej osoby – podsumowuje Tomasz Németh.

 

Wypowiedź pochodzi z debaty, zorganizowanej 6.10.2015  przez firmę BMP w ramach konferencji „Przemysł Farmaceutyczny 2015” oraz „Przemysł Kosmetyczny 2015”

Fot. Gedeon Richter Polska

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ