Partner serwisu
21 grudnia 2015

Procesor fluidalny AirConnect™ firmy GEA

Kategoria: Produkcja i maszyny

AirConnectTM grupy GEA jest w pełni elastycznym procesorem fluidalnym przeznaczonym do badań rozwojowych oraz produkcji w małej skali.

 Procesor fluidalny AirConnect™ firmy GEA

PRODUCENT/DYSTRYBUTOR: Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie A.R. PHARMA

PODSTAWOWE PARAMETRY:

Grupa GEA od lat dostarcza przemysłowi farmaceutycznemu urządzenia badawcze charakteryzujące się elastycznością, a jednocześnie modułowością. Podobnie jest i z wielozadaniowym procesorem badawczym AirConnect™, zapewniającym przetwarzanie fl uidalne produktów przy zachowaniu elastyczności wielkości serii i zastosowań. Procesor AirConnect™ jest zaprojektowany z wykorzystaniem wiodącej technologii rynkowej GEA w zakresie obróbki fl uidalnej. Urządzenie może przetwarzać serie, poczynając od zaledwie 200 g do powyżej 10 kg. Procesor AirConnectTM pozwala na prowadzenie nie tylko procesu suszenia fl uidalnego, ale również – jeśli wyposażony jest w technologię Flexstream™ – umożliwia granulację oraz powlekanie z dolnym natryskiem. Urządzenie umożliwia także prowadzenie tradycyjnej granulacji z górnym natryskiem. AirConnectTM może zostać zintegrowany z powlekarką precyzyjną GEA Precision-CoaterTM umożliwiającą powlekanie dolne mikropeletek. Jest także zaprojektowany do współpracy z technologiami powlekania ciągłego GEA ConsiGma™ oraz FlexCoater™, zapewniając niezwykle szybkie i najwyższe jakościowo powlekanie funkcjonalne tabletek.

INNOWACYJNOŚĆ:

System AirConnectTM został opracowany przez GEA w celu spełnienia wymagań przemysłu farmaceutycznego w zakresie elastyczności procesowej. Opiera się na zasadzie wykorzystania pojedynczego układu bazowego, współpracującego z różnymi, wymiennymi modułami procesowymi. AirConnectTM grupy GEA jest w pełni elastycznym procesorem fluidalnym przeznaczonym do badań rozwojowych oraz produkcji w małej skali. Umożliwiając granulację, suszenie i powlekanie, AirConnect™ przyspiesza i optymalizuje czas opracowania produktu, minimalizując skalowanie wymagane przy przejściu ze skali R&D do skali produkcyjnej.

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ